W pudełku -5 KROKÓW

1. Weź pudełko po butach o wymiarach około 30/20/10 cm, pomaluj je lub oklej kolorowym papierem.

2. Zdecyduj, dla kogo przeznaczysz prezent. Masz do wyboru dzieci w wieku: 2–5, 6–8, 9–11, 12–15 lat. Naklej wybraną etykietę na pudełko.

3. Zapełnij pudełko. Jeżeli chcesz, możesz włożyć do środka swoje zdjęcie, rysunek, adres.

4. Pudełko zwiąż gumką, tasiemką lub sznurkiem – NIE ZAKLEJAJ!

5. Przygotuj 15 zł, które zostanie przeznaczone na koszty organizacji akcji i transport.

UWAGA! Paczka (o wartości min 60 zł) powinna zawierać tylko nowe rzeczy oraz oryginal­nie zapakowane słodycze z datą ważności późniejszą niż 1 czerwca 2024 roku.

Można także te pieniądze przelać bezpośrednio na konto CME( do 30.11.2023):

ING Bank Śląski SA o. Cieszyn 81 1050 1083 1000 0022 8838 0138, Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewange­licko-Augsburskiego w RP, ul. Misyjna 8, 43-445 Dzięgielów z dopiskiem „Prezent pod choinkę”.

TERMIN DOSTARCZANIA PACZEK DO LOKALNYCH KOORDYNATORÓW UPŁYWA 13 LISTOPADA (Parafia Ew-Ref w Zelowie).

CO MOŻE BYĆ PREZENTEM?

artykuły higieniczne: pasta do zębów, szczoteczka do zę­bów, szampon, dezodorant, chusteczki higieniczne, krem do rąk, podpaski (fabrycznie foliowane) itp.; artykuły szkolne: kredki, długopisy, ołówki i gumki, książeczki do kolorowa­nia, książeczki z obrazkami dla najmłodszych itp.; zabaw­ki: maskotki, klocki, puzzle, ozdoby do włosów, układanki dydaktyczne, baloniki itp.; odzież: czapki, szaliki, koszulki, skarpety, rękawiczki itp.; słodycze: cukierki, czekolady, ciastka, batoniki itp. w fabrycznie zamkniętych opakowa­niach, z wyraźnie oznaczonym terminem ważności (patrz obok „Uwaga!”)

Ps. W naszej parafii koordynatorem jest p. Joanna z KK