28 maja 2023, w Święto Zesłania Ducha Świętego, w parafii obchodzony był Dzień Rodziny. Nabożeństwo poprowadzili ks. Marek Izdebski a teksty biblijne przeczytały Natalia Woźniak i Gabrysia Kruk.

1 list do Koryntian, 2, 12-16 był podstawą świątecznego rozważania: "Kościół jest miejscem wiary. To tu spotykamy się wokół stołu Pańskiego i Słowa Bożego. Tu spotykamy się na modlitwie, by tworzyć bożą rodzinę. Także i nasze rodziny, są małymi kościołami, gdzie powinno być miejsce na wiarę. To tu od najmłodszych lat przekazywane są dzieciom prawdy wiary. Żeby wierzyć potrzebujemy Ducha Świętego. On pomaga Kościołowi, jednoczy go, jest istota twórczego działania a Boga w nas. Sprawia, że otwierają się nam oczy, ręce i serce, aby widzieć więcej i lepiej. To Duch święty przypomina nam prawdę o Jezusie.. Dzięki Duchowi możemy wyznawać, ze Jezus jest Panem - szczerze i z autentyczna wiarą".

Po nabożeństwie dzieci deklamowały okolicznościowe wiersze, przygotowane przez ks. Krzysztofa Michałka- Góral.

Na zakończenie wszyscy udali się do parafialnej kawiarenki, by tam przy lodach, herbacie, kawie i cieście dalej świętować i cieszyć się wspólnym czasem.